Linki

kolejność alfabetyczna 
*: zawieszone/wyglądające na opuszczone/długo bez nowości
(zapraszam również na moje konto na Wattpadzie, tam znajdziecie inne opowiadania, które czytam)
Ff potterowskie
Dramione: widmo przeszłości
Inne ff
The Lion King: forgotten story / Król Lew
The Lion King: pirate madness / Król Lew
Taniec z łotrzykami / moduł Dance with Rouges

Opowiadania autorskie: fantastyka

Opowiadania autorskie: inne
Ashes of dreams you let die
My beastly
Zbiory opowiadań/refleksje
Dariusz Tychon
Greeneyed lion

6 komentarzy:

 1. Jestem, jestem i piszę, póki pamiętam - zrobiłaś błąd w nazwie mojego bloga, powinno być "Pod osłoną świtu" a nie "nocy" :D a teraz zmykam czytać prolog.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, witaj.
  Tutaj Amnesia. Niestety zamykam Opinie o blogach, ponieważ doszłam do wniosku, że nie jestem osobą wystarczająco kompetentną do oceniania czyichś opowiadań. Sama popełniam błędy, więc jak mogłabym je wskazać komuś innemu? Dodatkowo nie mam czasu na pisanie swoich opek, a na ocenianie tym bardziej.
  Bardzo przepraszam za zamieszanie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj c: Bardzo dziękuję za umieszczenie tu mojego bloga! :D Jutro zapoznam się z Twoim ff + dziękuję za cenne rady, zabieram się za poprawianie rozdziału c:
  Pozdrawiam! ~ EvilRay

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Mam do Ciebie pytanie. Czy jesteś usatysfakcjonowana swoim blogiem? Czy jesteś zadowolona ze WSZYSTKICH jego aspektów? Wyświetleń? Komentarzy? Na swoim przykładzie wiem jak trudno pogodzić się z brakiem odzewu od czytelników (czego, mam nadzieję, nie doświadczasz). Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i podnieś prawdopodobieństwo zobaczenia Twojego bloga. Uważam, że warto, więc naprawdę bardzo serdecznie zapraszam :)

  BellatriX

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!
  W związku z tym, że Twój blog należy do naszego katalogu, mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w organizowanym przez nas wakacyjnym konkursie. W puli nagród znajduje się kilka książek, a każdy uczestnik może liczyć na dodatkową reklamę swojego bloga. Mamy nadzieję, że będziemy mogły przeczytać kilka wspaniałych prac, w tym Twoją!
  POST KONKURSOWY

  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć, mugolu!

  Pofatygowałem się tu specjalnie dla Ciebie, więc wręcz każę Ci przeczytać MOJĄ historię. Poznasz nie tylko wydarzenia, w których dochodzę do władzy nad światem, ale też wiele sposobów uwodzenia. Między innymi Granger, co już samo w sobie jest cholernym wyzwaniem, ale czegóż się nie robi dla Szakala?

  Musisz wejść na bloga melodie-duszy.blogspot.com, kliknąć na opowiadanie Kto pierwszy powie „kocham” – przegrywa i koniecznie przeczytać. W przypadku olania tej wiadomości, pamiętaj, znajdę Cię. I to wcale nie jest groźba. Malfoyowie nie mają w zwyczaju grozić (a szczególnie nie na ogólnodostępnych stronach). Mogę Ci zapłacić. Sto galeonów to dobra cena?

  Oby do zobaczenia, mugolu,
  Draco Malfoy

  OdpowiedzUsuń